Harald Lindberg Sandhamn
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HARALD LINDBERG (1904-1976): Hamnen i Sandhamn 1963, signerad och numrerad Harald Lindberg, 219/310, färglitografi på Van Gelder Zonen, bildmått ca 33,5x45 cm,
Läs mer
540310
2018-05-27