Bo von Schwerin Sandhamn
Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BO VON SCHWERIN (1881-1940): Utsikt över byn mot Telegrafholmen och Rödkobbsfjärden - Sandhamn, signerad B. von Schwerin, olja på duk, ca 38x55 cm,
Läs mer
540320
2018-05-27