Bo von Schwerin Sandhamn

Bo von Schwerin Sandhamn
Bo von Schwerin Sandhamn
Bo von Schwerin Sandhamn
Bo von Schwerin Sandhamn
Bo von Schwerin Sandhamn
Bo von Schwerin Sandhamn

Klubbat för:

19 500 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

BO VON SCHWERIN (1881-1940): Utsikt över byn mot Telegrafholmen och Rödkobbsfjärden - Sandhamn, signerad B. von Schwerin, olja på duk, ca 38x55 cm,

Läs mer

Zustandsbeschreibung

540320

2018-05-27