Harry Bertoia
Klubbat för:
280 EUR
Utropspris
300 EUR
HARRY BERTOIA, stol, "Diamond Chair", svartlackerad metall. Licenstillverkning Finland, Billnäs, 1970-tal. Löstagbar sittdyna. Höjd ca 75 cm.
Reparationer, slitage, anlöpningar. Sliten sittdyna.
540324
2018-05-07