Skrivbord, 1900-talets slut
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, troligen England, fanerat i lövträ, uttag för telefon och el, monterad belysning med kupa av grönt glas, etikettmärkt Grand Hotel, höjd 79, längd 159, bredd 69 cm
Mindre märken och slitage, smärre fuktfläck
540332
2018-05-01