Skrivbord, 1900-talets slut

Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut
Skrivbord, 1900-talets slut

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, troligen England, fanerat i lövträ, uttag för telefon och el, monterad belysning med kupa av grönt glas, etikettmärkt Grand Hotel, höjd 79, längd 159, bredd 69 cm

Mindre märken och slitage, smärre fuktfläck

540332

2018-05-01