Sixten Söderström Sandhamn
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SIXTEN SÖDERSTRÖM (1894-1968): "Motiv från Sandhamn, badstranden", signerad och daterad Sixten Söderström 1925, olja på duk, ca 38x54 cm,
Läs mer
540333
2018-05-27