Sixten Söderström Sandhamn

Sixten Söderström Sandhamn
Sixten Söderström Sandhamn
Sixten Söderström Sandhamn
Sixten Söderström Sandhamn
Sixten Söderström Sandhamn
Sixten Söderström Sandhamn

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIXTEN SÖDERSTRÖM (1894-1968): "Motiv från Sandhamn, badstranden", signerad och daterad Sixten Söderström 1925, olja på duk, ca 38x54 cm,

Läs mer

540333

2018-05-27