Siri Rathsman

Siri Rathsman
Siri Rathsman
Siri Rathsman
Siri Rathsman

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

SIRI RATHSMAN (1894-1974): Komposition, signerad och daterad -37, EA, kolorerad etsning, ca 10,5x30 cm

540337

2018-05-02