Einar Palme Sandhamn
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EINAR PALME (1901-1993): Utsikt från Sandhamn mot Korsö torn, Prickgrundet och Skanskobben, signerad och daterad Einar Palme 1967, olja på duk, ca 26x64 cm,
Läs mer
540342
2018-05-27