Einar Palme Sandhamn

Einar Palme Sandhamn
Einar Palme Sandhamn
Einar Palme Sandhamn
Einar Palme Sandhamn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EINAR PALME (1901-1993): Utsikt från Sandhamn mot Korsö torn, Prickgrundet och Skanskobben, signerad och daterad Einar Palme 1967, olja på duk, ca 26x64 cm,

Läs mer

540342

2018-05-27