Nils Asplund Sandhamn
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
NILS ASPLUND (1874-1958): Utsikt mot Skötkobben och Gråskärsfjärden, "Sandhamn", signerad och daterad Nils Asplund 1932, olja på duk, ca 59x86 cm,
Läs mer
540343
2018-05-27