Nils Asplund Sandhamn

Nils Asplund Sandhamn
Nils Asplund Sandhamn
Nils Asplund Sandhamn
Nils Asplund Sandhamn
Nils Asplund Sandhamn
Nils Asplund Sandhamn

Klubbat för:

26 000 SEK

12 000 SEK

NILS ASPLUND (1874-1958): Utsikt mot Skötkobben och Gråskärsfjärden, "Sandhamn", signerad och daterad Nils Asplund 1932, olja på duk, ca 59x86 cm,

Läs mer

540343

2018-05-27