Artur Bianchini Sandhamn
Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARTUR BIANCHINI (1869-1955): "Strandmotiv från Sandhamn", signerad Arthur Bianchini, olja på duk, ca 51,5x82 cm,
Läs mer
540348
2018-05-27