Axel Sjöberg Sandhamn
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
AXEL SJÖBERG (1866-1950): Solnedgång i Sandhamn, signerad och daterad Axel Sjöberg 1907, akvarell, ca 47x61 cm,
Läs mer
540349
2018-05-27