Fåtölj 1900-tal
Vollendet
2018-05-01
540357
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, betsad bok, textilklädda sits- och ryggdynor, sitthöjd ca 40 cm