Einar Palme Sandhamn
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EINAR PALME (1901-1993): "Från Rödkobbsfjärden" - Sandhamn, signerad och daterad Einar Palme 1944, olja på pannå, ca 50x72 cm,
Läs mer
540359
2018-05-27