Mogensen runt matbord
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, matbord, modell Öresund, ek, oval form, tillverkad av Karl Andersson & Söner, höjd 73, Diam 150 cm, 2 st butterfly iläggsskivor á 55 cm vardera, maxlängd 260 cm
Repor och bruksslitage
540369
2018-05-02