Mogensen runt matbord

Mogensen runt matbord
Mogensen runt matbord
Mogensen runt matbord
Mogensen runt matbord
Mogensen runt matbord
Mogensen runt matbord
Mogensen runt matbord
Mogensen runt matbord
Mogensen runt matbord
Mogensen runt matbord

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, matbord, modell Öresund, ek, oval form, tillverkad av Karl Andersson & Söner, höjd 73, Diam 150 cm, 2 st butterfly iläggsskivor á 55 cm vardera, maxlängd 260 cm

Repor och bruksslitage

540369

2018-05-02