Klubbat för:
4 000 SEK
4 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld och delvis patinerad brons, total höjd inklusive skärm ca 58 cm
Slitage, senare förgyllning, omarbetade från kandelabrar
540386
2018-05-04