Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNUSDOSOR, 4 st, mässing, 1700- och 1800-tal, en kalenderdosa, en dosa daterad 1857, en oval dosa barock, längd 12,5-17 cm
En dosa något lös i gångjärnet, mindre slitage
540388
2018-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här