Ljusstakar 1 par

Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par

Klubbat för:

4 200 SEK

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, tenn, (Israel Burman, Stockholm, 1812-38), höjd 28 cm

mindre bucklor, mindre slitage, lagade

540391

2018-05-07