Endre Nemes
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
ENDRE NEMES (1909-1985): Komposition, signerad och daterad Endre Nemes 54, blandteknik, ca 26x34 cm
Kuntoraportti
540394
Päivämäärä:
2018-05-02