Endre Nemes

Endre Nemes
Endre Nemes
Endre Nemes
Endre Nemes

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

ENDRE NEMES (1909-1985): Komposition, signerad och daterad Endre Nemes 54, blandteknik, ca 26x34 cm

Kuntoraportti

540394

Päivämäärä:

2018-05-02