Alexander Kaj Lindström
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALEXANDER KAJ LINDSTRÖM (Ficaja),(Född i Frankrike 1959): Figurkomposition, signerad A.Kaj, färglitografi, numrerad 15/100, ca 74x52,5
Alexander Kaj Lindström, son till konstnären Bengt Lindström
540400
2018-05-02