Alexander Kaj Lindström
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ALEXANDER KAJ LINDSTRÖM (Ficaja),(Född i Frankrike 1959): Figurkomposition, signerad A.Kaj, färglitografi, numrerad 15/100, ca 74x52,5
Alexander Kaj Lindström, son till konstnären Bengt Lindström
Kuntoraportti
540400
Päivämäärä:
2018-05-02