Alexander Kaj Lindström

Alexander Kaj Lindström
Alexander Kaj Lindström

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ALEXANDER KAJ LINDSTRÖM (Ficaja),(Född i Frankrike 1959): Figurkomposition, signerad A.Kaj, färglitografi, numrerad 15/100, ca 74x52,5

Alexander Kaj Lindström, son till konstnären Bengt Lindström

Kuntoraportti

540400

Päivämäärä:

2018-05-02