Axel Kargel oljemålning

Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL KARGEL (1896-1971): Landskap med hus, Öland, signerad och daterad A Kargel 1937, gouache, ca 37x50 cm

540402

2018-05-02