K-G Nilson och Peter Freudenthal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K-G NILSON (född 1942), PETER FREUDENTHAL (född 1938): Kompositioner, signerade och daterade, färgserigrafi, ca 30,5x30,5 resp 40x46,5 cm

540404

2018-05-02