Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, färglitografi, signerad Lindstöm, numrerad 12/100, bildyta innanför passepartout 70x50 cm
540405
2018-05-02