Miniatyrchiffonje
2018-05-07
540412
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MINIATYRCHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, Nedfällbar skrivklaff med bakomliggande lådinredning, höjd 31, 10x19 cm
renoverad, slitage, smärre skador