Miniatyrchiffonje

Miniatyrchiffonje
Miniatyrchiffonje
Miniatyrchiffonje
Miniatyrchiffonje
Miniatyrchiffonje
Miniatyrchiffonje
Miniatyrchiffonje
Miniatyrchiffonje
Miniatyrchiffonje
Miniatyrchiffonje
Miniatyrchiffonje
Miniatyrchiffonje
Miniatyrchiffonje
Miniatyrchiffonje

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRCHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, Nedfällbar skrivklaff med bakomliggande lådinredning, höjd 31, 10x19 cm

renoverad, slitage, smärre skador

540412

2018-05-07