Fred Engelbert Knecht oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRED ENGELBERT KNECHT (1934-2010): Modell i soffa med apa, signerad och daterad Fred Knecht 64, olja på duk, 50 x 65 cm

540418

2018-05-01