Vettar 1900-tal

Vettar 1900-tal
Vettar 1900-tal
Vettar 1900-tal
Vettar 1900-tal
Vettar 1900-tal
Vettar 1900-tal
Vettar 1900-tal
Vettar 1900-tal
Vettar 1900-tal
Vettar 1900-tal
Vettar 1900-tal
Vettar 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VETTAR, 3 st, 1900-tal, frigolit, bemålade, längd ca 30 cm

Slitage, färgbortfall

540444

2018-05-07