Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 7 st, omkring 1800-talets mitt, biedermeier, sk. östgötastolar, massiv björk med svärtade detaljer, sitthöjd 45 cm, höjd 82-83 cm
Förstärkta, klädsel med visst slitage
540471
2018-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här