7 st östgötastolar

7 st östgötastolar
7 st östgötastolar
7 st östgötastolar
7 st östgötastolar
7 st östgötastolar
7 st östgötastolar
7 st östgötastolar
7 st östgötastolar
7 st östgötastolar
7 st östgötastolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 7 st, omkring 1800-talets mitt, biedermeier, sk. östgötastolar, massiv björk med svärtade detaljer, sitthöjd 45 cm, höjd 82-83 cm

Förstärkta, klädsel med visst slitage

540471

2018-05-02