Takampel 1900-tal

Takampel 1900-tal
Takampel 1900-tal
Takampel 1900-tal
Takampel 1900-tal
Takampel 1900-tal
Takampel 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKAMPEL, empirestil, 1900-talets första hälft, behängd med slipade prismor, 3 ljuskällor, höjd ca 30, diameter 52 cm

Lösa prismor finns att medfölja hos kundtjänst

Prismor saknas

540488

2018-05-02