R.B porslinsföremål

R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål
R.B porslinsföremål

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JARDINJÄR, BORDSDEKORATION, FAT på fot, SKÅL på fot, porslin, 1900-talets andra hälft, märkta R.B undertill, dekoration av blommor, delvis förgyllda samt genombruten dekor, höjd 27-46, längd 16-40 cm

540493

2018-05-02