Hörnskåp 17/1800-tal

Hörnskåp 17/1800-tal
Hörnskåp 17/1800-tal
Hörnskåp 17/1800-tal
Hörnskåp 17/1800-tal
Hörnskåp 17/1800-tal
Hörnskåp 17/1800-tal
Hörnskåp 17/1800-tal
Hörnskåp 17/1800-tal
Hörnskåp 17/1800-tal
Hörnskåp 17/1800-tal
Hörnskåp 17/1800-tal
Hörnskåp 17/1800-tal
Hörnskåp 17/1800-tal
Hörnskåp 17/1800-tal
Hörnskåp 17/1800-tal
Hörnskåp 17/1800-tal

Såld för:

150 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, 17/1800-tal, furu bemålat med blomstermönster, tvådelat, övre delen med glasdörrpar, nedre delen med dörrpar, invändigt med hyllplan, höjd ca 215, 70x70 cm

Senare målning, slitage, märken, repor, ställvis förlust av färg, de två delarna är lösa

540500

2018-05-02