Klubbat för:
750 SEK
1 200 SEK
MATSKEDAR, 9 st., snarlika, silver, 1800-tal, bl a Markström, Öström, Kling, gammal fransk modell, längd ca 19-21, vikt ca 337 g
Blad med bucklor
540509
2018-05-04