Skåp med vitrindel

Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel
Skåp med vitrindel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP med vitrindel, 1900-talets början, barockstil, betsad ek, tre lådor i sargen, etikettmärkt Old Charm furniture, inredd med el, höjd 137, 138x45 cm

Slitage, färgbortfall

540543

2018-05-02