Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP med vitrindel, 1900-talets början, barockstil, betsad ek, tre lådor i sargen, etikettmärkt Old Charm furniture, inredd med el, höjd 137, 138x45 cm
Slitage, färgbortfall
540543
2018-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här