Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
JIM DINE (född 1935): Dorian Gray in Multi-Colored Vinyl Strip Cape, färglitografier, 1968, signerad och numrerad Jim Dine 64/100, 40,5x20,5 cm
de lösa litografierna saknas
540574
2018-05-03