Arkivskåp med jalusi

Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt, med jalusi, betsad ek, 14 lådor med vardera 2 fack, höjd ca 163, 60x50 cm

Repor, märken.

540588

2018-05-03