Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, med jalusi, ek, 9 lådor, höjd ca 121, 55x46 cm
Repor, märken, sarg något lös, nyckel saknas
540590
2018-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här