Arkivskåp med jalusi

Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi
Arkivskåp med jalusi

Klubbat för:

5 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, med jalusi, ek, 9 lådor, höjd ca 121, 55x46 cm

Kuntoraportti

Repor, märken, sarg något lös, nyckel saknas

540590

Päivämäärä:

2018-05-03