Pop & Rock - Högtalare Sinus TT8

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HÖGTALARE, stereo, 1970-tal, för vägg- eller takmontering, Sinus, modell TT8, oktagonal form, vitlackerad board, perforerad plåt, förkromad metall, 4 st 6"-element, 4 st 2" diskantelement, 40-20000 Hz, diameter ca 70 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, färgfläck, ej funktionstestad

540603

Päivämäärä:

2018-05-31