Bokhylla 1960-tal

Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1960-tal, fanérad i teak, höjd ca 160, 119x42 cm

Brukslitage

540610

2018-05-02