Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
VÄGGSPEGEL, 1900-tal, s k solspegel, bronsera trä, etikettmärkt El Capricho, diameter ca 80 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, färgbortfall
540627
2018-05-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner