Solspegel

Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

VÄGGSPEGEL, 1900-tal, s k solspegel, bronsera trä, etikettmärkt El Capricho, diameter ca 80 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, färgbortfall

540627

2018-05-03