Bord Louis XVI-stil

Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med stenskiva, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, gallerkant i mässing, höjd 53, diameter 60 cm

Bruksslitage, en låda med skada

540649

2018-05-03