Olof Palme, Politisk konst

Olof Palme, Politisk konst
Olof Palme, Politisk konst
Olof Palme, Politisk konst
Olof Palme, Politisk konst

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLOF PALME Socialisme á la scandinavie, Plon, Tribune Libre 1971, signerad Olof, dedikation till Ewa Rudling, fransk text, 268 sidor

Slitage, veck

540655

2018-05-02