Ringar 3 st 18 k guld

Ringar 3 st 18 k guld
Ringar 3 st 18 k guld
Ringar 3 st 18 k guld
Ringar 3 st 18 k guld
Ringar 3 st 18 k guld
Ringar 3 st 18 k guld
Ringar 3 st 18 k guld
Ringar 3 st 18 k guld

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RINGAR, 3 st, 18 k guld, ring med inskription, Anna Ohlsson, Östersund, 1898, ringstorlek 17.75, ring med inskription Erikssons, Östersund, 1939, ringstorlek 20, ring, Per Eriksson, Östersund, 1881, ringstorlek 17.5, totalvikt ca 10.6 g

Slitage, mindre repor

540668

2018-05-02