Sven Palmqvist Ravenna

Sven Palmqvist Ravenna
Sven Palmqvist Ravenna
Sven Palmqvist Ravenna
Sven Palmqvist Ravenna
Sven Palmqvist Ravenna
Sven Palmqvist Ravenna
Sven Palmqvist Ravenna
Sven Palmqvist Ravenna
Sven Palmqvist Ravenna
Sven Palmqvist Ravenna
Sven Palmqvist Ravenna
Sven Palmqvist Ravenna

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN PALMQVIST, skål, Orrefors, Ravenna, signerad "ORREFORS Ravenna 176 Sven Palmqvist", längd ca 13, höjd 6 cm

Nagg

540721

2018-05-03