Maria Friberg, Embedded 3

Maria Friberg, Embedded 3
Maria Friberg, Embedded 3
Maria Friberg, Embedded 3
Maria Friberg, Embedded 3

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

MARIA FRIBERG (född 1966): "Embedded 3, 2006", signerad och numrerad på baksidan Maria Friberg AP 2/2. C-print, silikon, glas, 98x146cm.
Edition 5 ex+2AP

540729

2018-05-09