Skåp Louis XV-stil

Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP med stenskiva, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, med dekor av landskaps och figurscener, mässingsbeslag, höjd 78, 72x38 cm

Slitage, smärre fanerskador

540731

2018-05-03