Nils Johnsson sideboard

Nils Johnsson sideboard
Nils Johnsson sideboard
Nils Johnsson sideboard
Nils Johnsson sideboard
Nils Johnsson sideboard
Nils Johnsson sideboard
Nils Johnsson sideboard
Nils Johnsson sideboard
Nils Johnsson sideboard
Nils Johnsson sideboard

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS JOHNSSON, ´´Oden´´, sideboard, fanerad med teak, lådor med handtag i mässing, två jalusidörrar, märkt, höjd ca 78, 174x42 cm

Fläckar, slitage, märken

540733

2018-05-03