Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS JOHNSSON, ´´Oden´´, sideboard, fanerad med teak, lådor med handtag i mässing, två jalusidörrar, märkt, höjd ca 78, 174x42 cm
Fläckar, slitage, märken
540733
2018-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här